آموزش وردپرس
خانه > بازاریابی و فروش > شگردهای راه‌اندازی کسب و کار موفق و پول‌ساز در ایران

شگردهای راه‌اندازی کسب و کار موفق و پول‌ساز در ایران

اگر دنبال راه‌اندازی کسب و کار در ایران هستید بدون دانستن مطالب این دوره هرگز اقدامی نکنید.

 

دوست من سلام؛ امیدوارم هر جای دنیا که هستید سربلند و سلامت باشید. من خلیل رضوی هستم. مدرس و مشاور عالی کارآفرینی و کسب و کارهای اینترنتی و آفلاین. این بار می‌­خواهم در مورد یک موضوع مهم دیگر برای کسب و کار و موفقیت شما در کسب و کار صحبت کنم.

ایران امروز ظاهراً اقتصاد متزلزلی را دارد، هنوز ما در دوران رکود هستیم و رسیدن به مرحله­‌ی رونق مقداری زمان لازم دارد. ما در کشور مشکلات زیادی را در کشور داشته‌­ایم و کم‌کم این مشکلات رو به بهبود می­‌رود. در همین اوضاع نسبتاً راکد، کسب و کارهایی هستند که به صورت جهشی رشد می­‌کنند و درآمدهای پایداری دارند و هر روز دارند توسعه‌­شان را بیشتر می­‌کنند. در همین فضایی که خیلی از اشخاص ادعا دارند که نمی­‌شود کار کرد و رکود است و دچار مشکل هستند.

چرا در یک فضا و در یک اقتصاد واحد بعضی شرکت­‌ها، کسب و کارها خوب پیش می‌­روند و بعضی از آن­‌ها شکست می­‌خورند، تفاوت آن­‌ها در کجاست و در چیست؟ من اصطلاحی را دارم که “شرکت زدن چه آسان، ولی حفظ شرکت است که خیلی مشکل است“. شکست خوردن آسان­‌تر از شرکت زدن است. هر کس می­‌تواند با پیدا کردن ۱ یا ۲ نفر شریک و با پر کردن یک سری فرم‌­های اینترنتی، خیلی راحت در عرض چند روز و چند هفته یک شرکت را ثبت کند.

هم‌چنین ثبت کردن یک دومِین اینترنتی و گرفتن فضا و هاست و راه‌­اندازی یک سایت خیلی کار سخت و هزینه‌­بری نیست، منتها آن کاری که مهم است این است که، چگونه شرکتی که تأسیس شده است را باید حفظ کرد؟ مهارت‌­هایی لازم است که یک شرکت را به اصطلاح در کوره راه­‌های پیشرفت و مسیر زندگی آن شرکت باید صاحبان شرکت بلد باشند که بتوانند آن را حفظ بکنند.

۷۵% تخفیف ویژه فقط تا پایان بهمن ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول اسفند، این پکیج با قیمت ۲۰۰ هزار تومان ارائه خواهد شد

می­‌گویند ۸۰% یا حتی ۹۰% شرکت­های جدید معمولاً در کل دنیا به سال اول و پایان سال اول نمی­‌رسند و در ایران هم این درصد به طور حتم برقرار است. این که چرا ۹۰% استارت‌­آپ­‌ها و شرکت‌های جدید و نوپا به پایان سال اول نمی‌­رسند و یا نهایتاً تا ۱ یا ۲ سال بعد دچار مشکل می­‌شوند و مجبور می­‌شوند شکست بخورند، تعطیل بشوند و کلی دردسر را متحمل بشوند، از دیدگاه من یک دلیل اصلی دارد:

بعضی از اشخاص گاه تأسیس شرکت و راه­‌اندازی کسب و کار را به عنوان یک هیجان کاذب می­‌بینند و فکر می­‌کنند وقتی فلان دوست، فلان فامیل، فلان همسایه، فلان شرکت را زده است، این‌­ها هم باید شرکت راه‌اندازی بکنند، استارت‌­آپ را­ه‌اندازی کنند، سایت بزنند و خودنمایی بکنند. این کار یکی از مهم‌­ترین دلایل است، چون معمولا بی‌­گدار به آب زده می­‌شود و نمی­‌دانند باید چه کاری انجام بدهند و دلیل اصلی همان ندانستن راه و چاهی است که باید بلد بود تا یک کسب و کار را از مرحله­‌ی صفر و همان مرحله­‌ی اولیه­‌اش درست راه‌اندازی کرد و درست پیش بُرد.

در ایران عصرِ وب می­‌شود به درآمدهای بی‌­پایان رسید، درآمدهایی که واقعی هستند و برای تقریباً هر کسی شدنی نیست، منتها رسیدن به این درآمدها، یک سری فوت و فن­‌هایی لازم دارد که آن فوت و فن­‌ها و رازهایی که برای موفقیت هر کسب و کاری لازم است، مطالبی است که متأسفانه در هیچ دانشگاهی و در هیچ رشته‌­ی تحصیلی آموزش داده نمی­‌شود.

۷۵% تخفیف ویژه فقط تا پایان بهمن ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول اسفند، این پکیج با قیمت ۲۰۰ هزار تومان ارائه خواهد شد

آموزش­‌هایی هم که در بیرون به عنوان آموزش‌­های آزاد به روش­‌های مختلفی است، این آموزش­‌ها هم متأسفانه اکثراً دچار همان تئوری بازی و حفظیات و مدرک و مدرک­‌گرایی هستند و آن چیزی که باید گفته بشود و برای موفقیت یک کسب و کار لازم است معمولاً هیچ کجا گفته نمی­‌شود، چون مواردی است که باید تجربه بشود تا به آن­‌ها برسند و معمولاً اکثر آن مدرّسان خودشان تئوری تدریس می­‌کنند و در عمل کاری نکرده­اند.

برای حل این مشکل، من کلی وقت و انرژی صرف کرده­‌ام و یک دوره­‌ی آموزشی به عنوان «شگردهای راه‌اندازی استارت­‌آپ و کسب و کار نو در ایران» طراحی کرده­‌ا‌م. در این دوره من مطالبی را از صفر تا ۱۰۰ راه­‌اندازی کسب و کار عرض کرده‌­ام. از آن لحظه­‌ای که ایده­‌ای به ذهن‌مان می‌­رسد تا آن زمانی که می‌خواهیم کسب و کار خودمان را بفروشیم یا سرمایه­‌گذار جذب کنیم و آن قدر بزرگ شده است که دیگر می­‌شود گفت در مرحله‌ی ۱۰۰ کسب و کار است.

مطالبی که در این دوره­‌ی آموزشی خدمت­ شما عرض می­‌شود، مواردی است که اگر این‌­ها را ندانید خدایی ناکرده شاید بعد از چند ماه یا ۱ یا ۲ سال از راه‌­اندازی کسب و کارتان به جایی می­‌رسید که می‌گویید: ای‌کاش این مطالب را می‌­دانستیم و کاش کسی این مطالب را به ما می­‌گفت.

مواردی که من در این دوره­‌ی آموزشی به طور مفصل برای شما عرض کرده­‌ام، درس­‌های واقعی و نابی است که در فرهنگ، اقتصاد و جامعه‌­ی ایرانی حتماً شما با آن­‌ها برخورد خواهید کرد. خصوصاً جوانان ۱۸ تا ۴۸ ساله از دید من؛ چون معتقد هستم سن و سال مهم نیست و آن روحیه­‌ی جوانی است که مهم است.

جوانانی که می­‌خواهند دنبال راه‌­اندازی کسب و کار بروند امیدوارم ببینند، بخوانند و یاد بگیرند تا بی­‌گدار به آب نزنند و خدای ناکرده ضرر نبینند.

مطالبی را که عرض می­‌کنم، از جایی کپی نشده‌­اند و از جایی ترجمه نشده‌­اند؛ این موارد و این آموزش­‌ها اصطلاحاً از کف بازار در ایران و کسب و کار ایران به دست آمده‌­اند و آموزش­ها و نکته‌­ها و شگردهایی است که مطمئناً یک روزی شما هم یا به آن برخورده‌­اید و در این جا راه­‌حل برای‌­تان داده می­‌شود یا حتماً در کسب و کار خودتان به آن خواهید رسید و اگر این‌­ها را بدانید مطمئناً در آن مرحله می‌­توانید متمایزتر از رقبا و همکاران پیش بروید.

۷۵% تخفیف ویژه فقط تا پایان بهمن ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول اسفند، این پکیج با قیمت ۲۰۰ هزار تومان ارائه خواهد شد

 

من در این بسته‌­ی آموزشی حدود ۳۱۰ دقیقه، یعنی بیش از ۵ ساعت محتوای صوتی برای شما تهیه کرده­‌ام و در ۲۴ موضوع مختلف و حدود ۳۰۰ نکته‌ی حیاتی .

اگر زودتر برای تهیه­‌ی این­ بسته­‌های آموزشی اقدام بکنید، سورپرایزهای ویژه هم برای شما تهیه و تدارک دیده شده است از قبیل: مشاوره رایگان با بنده و یک سری هدایای اختصاصی که برای آن کسانی که زودتر اقدام بکنند در تهیه­‌ی این دوره­‌ی آموزشی، تقدیم خواهد شد.

مطمئن باشید با شنیدن و استفاده از محتوای این دوره­‌ی کاملاً استثنائی و کاملا متفاوت، شما نکاتی را یاد خواهید گرفت که هیچ جا به شما نه گفته شده است و نه گفته خواهد شد، مگر از زبان بنده، که کارم آموزش به زبان ساده برای همه است خصوصاً در حوزه‌­ی کسب و کار و موفقیت فردی.

امیدوارم در کسب و کاری که می­‌خواهید راه‌­اندازی بکنید یا کسب و کاری را که دارید و می­‌خواهید توسعه بدهید، موفق باشید و روزی برسد که هیچ مشکلی برای شما نداشته باشد و امیدوارم روزی برسد که هیچ استارت­‌آپ و کسب و کار نوپایی با شکست مواجه نشود، و این کاری است شدنی اگر بدانید که چه کاری را باید در هر مرحله از کسب و کار انجام بدهید. سلامت و سربلند باشید.

۷۵% تخفیف ویژه فقط تا پایان بهمن ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول اسفند، این پکیج با قیمت ۲۰۰ هزار تومان ارائه خواهد شد

‌‌

معرفی مدرس:

پکیج «شگردهای راه‌اندازی کسب و کار موفق در ایران» شامل نکات بسیار ارزشمندی است که شخص مدرس آن: مهندس «خلیل رضوی»، بر اساس حداقل ۲۰ سال فعالیت در حوزه کسب و کارهای وب و فناوری‌های جدید انتخاب و بیان کرده‌اند.

خلاصه برخی از تجارب ایشان عبارتند از:

بنیان‌گذار اولین شبکه اجتماعی خرید و فروش در جهان با نام بیزیکت

تالیف، ترجمه و ویراستاری بیش از ۷۰ عنوان کتاب در حوزه کسب و کار

خالق مجموعه کتاب‌های “برای همه” با زبانی ساده و با ده‌ها نوبت چاپ

مانند کتب “کامپیوتر برای همه” در ۳ جلد با ۱۲۰۰ صفحه و ۲۱ نوبت چاپ

راه‌اندازی بیش از ۱۵ کسب و کار الکترونیک موفق از سال ۱۳۸۰ تاکنون

راه‌اندازی بیش از ۱۲ کسب و کار آفلاین رسمی و معتبر در این فاصله

موسس و مدیر انتشارات کهکشان دانش با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان

موسس و مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت کاریار کسب و کار ایرانیان

مشاوره راه‌اندازی و توسعه برای ده‌ها کسب و کار در حوزه‌های مختلف

تدریس و اجرای صده‌ها ساعت سمینار و کارگاه کسب و کار و موفقیت

تولید ده‌ها ساعت آموزش صوتی و تصویری رایگان موفقیت در زندگی

و …. برای دیدن رزومه کامل و لیست کتب ایشان این‌جا کلیک کنید

۷۵% تخفیف ویژه فقط تا پایان بهمن ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول اسفند، این پکیج با قیمت ۲۰۰ هزار تومان ارائه خواهد شد

خرید پکیج استثنایی شگردهای طلایی راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران

دقت کنید که:

پرداخت این مبلغ برای تهیه این بسته بی‌نظیر، در مقابل نکات و آموزش‌های با ارزش فراوان که در این بسته آموزشی کسب خواهید کرد بسیار ناچیز است. چرا که حتی اگر یک مورد مطرح شده در این پکیج را به کار ببندید و برای شما اثرگذار باشد، مطمئن باشید ده‌ها و صدها برابر هزینه فوق را صرفه‌جویی خواهید کرد، و بالاتر از ضرر مالی، از ضرر روحی و اتلاف زمان ناشی از اتفاق افتادن این خطرات در امان خواهید ماند. مواردی را که در این بسته یاد می‌گیرید مطمئناً روزی به دردتان می‌خورد و اگر آن‌ها را ندانید یا جدی نگیرید، مطمئناً روزی خواهید گفت: کاش کسی این موارد را به من گفته بود!

 

نکته مهم:

شما با خرید این بسته، برای همیشه به آپدیت‌ها و موارد اضافه شده بعدی به آن به رایگان دسترسی خواهید داشت.

یک پیشنهاد متفاوت برای اشخاص زرنگ

بیزیکت، اولین شبکه اجتماعی خرید و فروش در ایران و جهان، در سراسر کشور نمایندگی واگذار می‌کند.

اگر علاقه‌مند به مدیریت یک کسب و کار بسیار پو‌ل‌ساز و آینده‌دار در شهر خود هستید ….

برای کسب اطلاعات بیشتر با معرفی کامل خود به آی‌دی @khalilrazavi در تلگرام پیام بدهید

برای دانلود سایر آموزش‌های رایگان ما به کانال میلیاردرها در تلگرام مراجعه کنید:

www.t.me/milyarderha

 

همچنین ببینید

پنج ۵ توصیه برای به نتیجه رساندن کارهای روزمره

انجام دادن کارهای درست، برای بیشتر کارآفرینان یک چالش جدی روزانه محسوب می شود. شاید …

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *