آموزش وردپرس
خانه > بازاریابی و فروش > شگردهای طلایی راه‌اندازی کسب و کار در ایران

شگردهای طلایی راه‌اندازی کسب و کار در ایران

مطالعه متن زیر می‌تواند حداقل ۱۰۰ میلیون تومان سود برای شما به همراه داشته باشد ….

استارت‌آپ، واژه‌ای است که این روزها زیاد به گوش می‌رسد. این روزها موج استارت‌آپ در ایران جاری است. هر جوانی با شنیدن درآمدها و سودها و اوضاع خوشی که برخی کسب و کارهای جدید استارت‌آپی در ایران یا خارج از ایران به دست آورده‌اند، وسوسه می‌شود که در این میدان وارد شود. واقعاً هم اگر یک استارت‌آپ با سیستم مناسب به راه بیفتد، می‌تواند یک عمر برای بنیان‌گذاران و حتی نوه و نتیجه آن‌ها! درآمد و ثروت ایده‌آل فراهم کند. اما …

نکته این‌جاست: راه‌اندازی استارت‌آپ و تشکیل کسب و کار جدید، شگردهایی لازم دارد. این‌که برنامه‌نویسی بلد باشیم و گرافیک بدانیم و حتی سرمایه‌ اولیه لازم را هم داشته باشیم و یک ایده خیلی ناب هم داشته باشیم و … این‌ها هیچ‌کدام ضامن موفقیت کسب و کار استارت‌آپی شما نخواهد بود. و از این روست که هر روز ده‌ها جوان ایرانی و کسب و کار جوانانه استارت‌آپی را شاهد هستیم که با کلی شور و شوق و انگیزه وارد کارزار می‌شوند، ولی بعد از چند ماه، به دلایلی که در عمل رخ می‌دهد و نه در کتاب‌ها!، و کسی به آن‌ها اشاره نکرده است، جمع‌شان از هم می‌پاشد و آرزوهای‌شان با کلی ضرر و زیان مادی و روحی بر باد می‌رود.

چرا نمی‌شود؟

دلیل این شکست‌ها و ضررها این است که:

هر روز، آموزش‌ها و محتواهای فنی و کاربردی زیادی در زمینه راه‌اندازی و مدیریت استارت‌آپ، از منابع خارجی ترجمه و در وب فارسی منتشر می‌شود، اما این محتواها: خیلی برای فرهنگ ایرانی و فضای کسب و کار ایرانی مناسب نیست، این آموزش‌ها آن‌قدر کتابی و غیرعملی و تئوریک هستند که برای جوان ایرانی، در محیط اقتصادی ایران، کاربرد آن‌چنانی نداشته باشند. جوان ایرانی و روحیه و فرهنگ کار ایرانی با ترجمه و شومن‌بازی درآوردن و هیجان کاذب کپی‌کاری از فرهنگ و اقتصاد و فضای کاری اروپا و آمریکا به نتیجه نمی‌رسد. آن‌چه در رویدادهای مختلف استارت‌آپی و سمینارها و کلاس‌ها گفته می‌شود، در واقعیت کم‌ترین کاربرد را دارند و جوان پرشور و شوق، وقتی وارد میدان می‌شود، هر روز با یک بحران جدید روبه‌رو می‌شود که کسی از آن‌ها سخنی برایش نگفته است!

ویدیوی رایگان:

 

خریدی ارزشمند:

فروش با ۵۰% تخفیف ویژه تا پایان فصل تابستان

از فرصت استفاده نمایید. از اول مهر، این پکیج با قیمت ۱۹۹ هزار تومان ارائه خواهد شد

خرید پکیج استثنایی شگردهای طلایی راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران

۲۴ فایل صوتی Mp3 جمعاً به مدت ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه

راه‌حل چیست؟

راه حل، بیان واقعیات و اتفاقات جدی احتمالی در فرآیند پیاده‌سازی کسب و کار به شکل استارت‌آپ است. آن مواردی که در کتاب‌ها نیامده است و کسی نخواسته مطرح‌شان کند. برای حل معضل کمبود مستندات زنده و بیان واقعیات و اتفاقات عملی در فضای استارت‌آپی ایران و برای یاری رساندن به جوانان ایرانی مشتاق ورود به دنیای استارت‌آپ، و برای جلوگیری از وقوع شکست‌های تلخ و هزینه‌های میلیونی تلف شده، یک پکیج اختصاصی و کاملاً ایرانی تهیه کرده‌ایم که در آن، سیر واقعی رویدادهای تلخ و شیرین کارآفرینی در حوزه استارت‌آپ از زبان یکی از متخصصین مجرب این امر با زبان خودمانی بیان شده است.

قصد ما موشکافی در مقایسه امکانات و زیرساخت‌های فنی و ارتباطی ایران با دیگر کشورها نیست. هم‌چنین نمی‌خواهیم روی آموزش اصطلاحات استارت‌آپ و کارآفرینی و مراحل آن‌ها وقت بگذاریم. قصد ما بیان شگردهای عملی و واقعی است که در فضای کسب و کار ایرانی با همکاران ایرانی و در جامعه ایرانی رخ می‌دهد و معمولاً کمتر سخنی از آن‌ها به میان می‌آید.

 دقت کنید:

محتوای این بسته آموزشی، ذکر روندهای اداری یا قانونی یا فنی یا حتی علمی کارآفرینی و استارت‌آپ‌سازی در ایران نیست. چون این موارد به حد کافی در وب‌سایت‌های ایرانی و خارجی مطرح شده و همه می‌دانند که برای تاسیس شرکت از کجا باید شروع کنند، یا برای فلان مرحله از راه‌اندازی کسب و کار یا استارت‌آپ چه اقدامی باید صورت بگیرد و …

آن‌چه در هیچ سایتی و کتابی و دوره‌ای مطرح نشده این است که: در روند تاسیس تا توسعه چنین کسب و کارهایی در فضای اقتصادی ایران چه اتفاقات واقعی ممکن است رخ دهد، اتفاقاتی که هزینه‌های میلیونی دارند و کسی نسبت به وقوع آن‌ها هشداری نداده است. مواردی که در هیچ کتابی به آن اشاره نشده و هیچ شخصی از آن سخنی به میان نیاورده است، ولی هستند و خواهند بود و باید با آن‌ها آشنا شد.‌‌

محتوای پکیج:

این پکیج شامل بیش از ۳۱۰ دقیقه (۵ ساعت و ۱۰ دقیقه) فایل‌های صوتی و فایل‌های متنی است که در آن‌ها به ذکر مشروح روند اتفاقات احتمالی و شگردهای طلایی واقعی در فعالیت یک استارت‌آپ از مرحله ایده و نام‌گذاری و یافتن شریک و همراه، تا ثبت شرکت، مدیریت پرسنل، قراردادهای کاری و … تا مرحله فروش استارت‌آپ یا جذب سرمایه برای کسب و کار استارت‌آپی را شامل می‌شود. بیش از ۲۲ سرفصل اصلی و ۳۳۰ نکته و شگرد مهم در این پکیج مطرح شده است. مواردی که بیشتر آن‌ها در هیچ کتاب و سایت اینترنتی و دوره رسمی، توسط هیچ شخصی گفته نشده یا از جایی ترجمه نشده و از این نظر کاملاً انحصاری و اختصاصی است. محتوای مطرح شده در این بسته، به طور کامل، از جامعه، فرهنگ و فضای واقعی کسب و کار در ایران گرفته شده است.

برخی از عناوین مطرح شده در این پکیج استثنایی عبارتند از:

در ایران چه کارهایی سودآور است و چگونه می‌توان ایده مناسب و پول‌سازی پیدا کرد

چگونه یک شریک و همکار مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید تا بعدا پشیمان نشوید

در ثبت شرکت به صورت رسمی چه نکاتی را باید رعایت کرد تا بعدا مشکلی پیش نیاید

کار تیمی چطور ممکن است و در ایران باید چه مواردی را دقت کرد تا کار سریع‌تر پیش برود

چگونه پرسنل و نفرات کاری لازم را استخدام کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و مشکلی پیش نیاید

برای خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز اولیه کسب و کار چه نکاتی مهم و حیاتی است

برای نتیجه‌گیری بهتر در محل شرکت یا دفتر کار چه موارد و مقرراتی را باید رعایت نمود

نکات بسیار مهم در نوشتن قراردادهای کاری چیست که ندانستن آنها باعث دردسرهای فراوان می‌شود

آیا باید همه کارها را خودمان انجام دهیم یا می‌توان برخی کارها و چه کارهایی را برون‌سپاری کرد

برای سفارش کار به دیگران و برون‌سپاری چه نکات مهمی را باید رعایت کرد که اگر دقت نشود معضل‌ساز می‌شود

چگونه نمایندگی بدهیم و چگونه نمایندگی بگیریم تا بهتر و سریع‌تر بتوانیم به پول بیشتری برسیم

در اقتصاد و جامعه ایران برای مقابله با رکود و فروش کم چه ابتکاراتی می‌توان به خرج داد

چگونه سرمایه جذب کنیم، چگونه با سرمایه‌گذار صحبت کنیم و فروش سهام چطور ممکن است

شیوه‌های مناسب تبلیغات برای یک کسب و کار چیست و با چه روشی می‌توان بهتر بازاریابی کرد

در کار برای دیگران چطور باید حواس‌مان را جمع کنیم و چطور از نظرات دیگران بهره‌مند شویم

بوم مدل کسب و کار و مدل درآمد و طرح کسب و کار مناسب چقدر در موفقیت یک کسب و کار نقش دارد

چطور می‌توان از رویدادهای مختلف کسب و کار و استارت‌آپ بیشترین بهره را برای موفقیت برد

چطور و با چه شیوه‌ای می‌توان بهترین شبکه‌سازی ارتباطی را برای رشد کسب و کار ایجاد کرد

چطور و از کی مشاوره و راهنمایی بگیریم تا در مقابل معضلات کسب و کار بهترین تصمیمات را بگیریم

و ….

خریدی ارزشمند:

فروش با ۵۰% تخفیف ویژه تا پایان فصل تابستان

از فرصت استفاده نمایید. از اول مهر، این پکیج با قیمت ۱۹۹ هزار تومان ارائه خواهد شد

خرید پکیج استثنایی شگردهای طلایی راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران

۲۴ فایل صوتی Mp3 جمعاً به مدت ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه

این پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

تهیه و استفاده از این پکیج برای همه علاقمندان و فعالین استارت‌آپ‌ها ضروری است. هم کسانی که در آرزوی راه‌اندازی چنین فعالیتی هستند، هم کسانی که قدم در این وادی گذاشته‌اند و در یکی از مراحل کاری استارت‌آپ خود قرار دارند، هم کسانی که در این راه به مشکل برخورده‌اند و به دنبال راه‌حلی برای گریز از وضعیت موجود خود هستند، و هم کسانی که همه کارهای‌شان به روال دلخواه است و می‌خواهند کسب و کار خود را با جذب سرمایه، رونق و توسعه بدهند یا بفروشند و …

مخاطب اصلی این بسته استثنایی، جوانان ۱۸ تا ۳۸ سال هستند که عشق راه‌اندازی استارت‌آپ و کسب درآمدهای آن‌چنانی دارند و در عین حال نمی‌خواهند بی‌گدار به آب بزنند، و حواس‌شان است، و می‌دانند که می‌توانند با پرداخت یک هزینه ناچیز، از پشیمانی سخت و اتلاف هزینه‌های کلان بعدی و اتلاف وقت‌ و عمرشان جلوگیری کنند.

‌‌

آشنایی با مدرس این دوره:

پکیج «شگردهای طلایی راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران» شامل نکات بسیار ارزشمندی است که شخص مدرس آن: مهندس «خلیل رضوی»، بر اساس حداقل ۲۰ سال فعالیت در حوزه کسب و کارهای وب و فناوری‌های جدید انتخاب و بیان کرده‌اند.

ایشان به عنوان یکی از معدود اشخاصی که هم به صورت دانشگاهی در حوزه کارآفرینی تحصیل کرده و جزو اولین فارغ‌التحصیلان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بوده و پایان‌نامه ایشان به عنوان یکی از اولین پایان‌نامه‌های ایرانی در حوزه استارت‌آپ مطرح است، هم به عنوان فردی که از سال ۱۳۸۰ دارای وب‌سایت اینترنتی بوده و هم‌زمان در حوزه سنتی نیز کار کردند و در این مدت ده‌ها سایت و کسب و کار اینترنتی و غیر اینترنتی را تاسیس و اداره کرده‌اند، هم به عنوان فردی که در کنار این فعالیت‌های علمی و عملی، بیش از ۳۹ عنوان کتاب کاربردی در حوزه کامپیوتر (از جمله مجموعه ۳ جلدی پرفروش «کامپیوتر برای همه» با بیش از ۱۲۰۰ صفحه)، و مدیریت کسب و کار و موفقیت فردی، تالیف و ترجمه کرده و سال‌ها در امر تدریس کارآفرینی در دانشگاه‌های مختلف فعالیت داشتند، و … یکی از خاص‌ترین افراد فعال در این حوزه هستند. به عنوان آخرین فعالیت رسمی استارت‌آپی، ایشان هم‌اکنون متفاوت‌ترین و کامل‌ترین بازار مجازی و شبکه اجتماعی خرید و فروش و کسب و کار در وب را در حال نهایی‌سازی دارند که به زودی معرفی خواهد شد.

خریدی ارزشمند:

فروش با ۵۰% تخفیف ویژه تا پایان فصل تابستان

از فرصت استفاده نمایید. از اول مهر، این پکیج با قیمت ۱۹۹ هزار تومان ارائه خواهد شد

خرید پکیج استثنایی شگردهای طلایی راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران

۲۴ فایل صوتی Mp3 جمعاً به مدت ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه

دقت کنید که:

پرداخت این مبلغ برای تهیه این بسته بی‌نظیر، در مقابل نکات و آموزش‌های با ارزش فراوان که در این بسته آموزشی کسب خواهید کرد بسیار ناچیز است. چرا که حتی اگر یک مورد مطرح شده در این پکیج را به کار ببندید و برای شما اثرگذار باشد، مطمئن باشید ده‌ها و صدها برابر هزینه فوق را صرفه‌جویی خواهید کرد، و بالاتر از ضرر مالی، از ضرر روحی و اتلاف زمان ناشی از اتفاق افتادن این خطرات در امان خواهید ماند. مواردی را که در این بسته یاد می‌گیرید مطمئناً روزی به دردتان می‌خورد و اگر آن‌ها را ندانید یا جدی نگیرید، مطمئناً روزی خواهید گفت: کاش کسی این موارد را به من گفته بود!

یک نکته مهم:

شما با خرید این بسته برای همیشه به آپدیت‌ها و موارد اضافه شده بعدی به آن به رایگان دسترسی خواهید داشت

خریدی ارزشمند:

فروش با ۵۰% تخفیف ویژه تا پایان فصل تابستان

از فرصت استفاده نمایید. از اول مهر، این پکیج با قیمت ۱۹۹ هزار تومان ارائه خواهد شد

خرید پکیج استثنایی شگردهای طلایی راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران

۲۴ فایل صوتی Mp3 جمعاً به مدت ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *