آموزش وردپرس
خانه > محصولات اختصاصی > فایل‌های ویدیویی > شکار کار و راز استخدام شدن در ایران

شکار کار و راز استخدام شدن در ایران

استخدام! آرزوی بیش از ۱۰ میلیون جوان ایرانی است!

صدها سایت و کانال و اپلیکیشن برای معرفی روزانه آگهی‌های استخدام ایجاد شده و هر کدام در هر روز صدها آگهی را منتشر می‌کنند! میلیون‌ها جوان ایرانی با داشتن مدارک تحصیلی بالای دانشگاهی سردرگم این آشفته بازار هستند و برای رسیدن به کاری و درآمدی تلاش می‌کنند. اما …

اما برای دست یافتن به کار مناسب، مرور روزانه آگهی‌ها و تماس و ارسال ایمیل به این شرکت و آن شرکت و گاهی حضور در یک مصاحبه ناموفق علاج کار نیست. برای رسیدن به کار دلخواه، که در این بازار شلوغ و پررقیب، اصطلاح “شکار کار” بهترین تعبیر برای آن است، باید متفاوت عمل کرد. در ایران ۱۳۹۶ برای شکار کار و به چنگ آوردن آن از دست رقیبان پرشمار، شگردهایی وجود دارد که با دانستن آن‌ها، احتمال موفقیت شما در پیدا کردن کار مناسب و شروع عملی همکاری شما در کسب و کار مناسب، ده‌ها و صدها برابر افزایش می‌یابد.

برای آشنایی با محتوای این دوره، ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

چرا استخدام نمی‌شوم؟

همه می‌دانیم که در ایران امروز، کار و فرصت کاری کم است. رکود اقتصادی است و حقوق‌ها کفاف مخارج را نمی‌دهد. اما آیا چون این مشکلات هست، باید از زندگی و امید به آینده دست کشید و ماتم گرفت!؟ در همین اقتصاد رکودزده، شرکت‌های زیادی هستند که در بهترین وضعیت قرار دارند و در همین کمبود ‌کار، جوانانی هستند که بهترین کارها را دارند و بهترین حقوق‌ها را می‌گیرند. پس تفاوت در چیست؟

تفاوت در این است که برای موفقیت در هر امری، رازها و شگردهایی وجود دارد که بیشتر مردم از آن بی‌خبر هستند و البته نمی‌دانند که بی‌خبر هستند! دانستن این نکته‌های کاربردی می‌تواند شما را از بسیاری از رقبا پیش بیندازد. برای دانستن هر تجربه و ترفندی باید وقت و هزینه گذاشت و از برخی دلخوشی‌های موقت دیگر گذشت تا شادی و آرامش بلندمدتی برای خود فراهم کرد.

راز استخدام سریع‌تر و بهتر چیست؟

اگر به دنبال یافتن شغل مناسب هستید و اگر ادعا دارید که دارید حیف می‌شوید، باید قدمی متفاوت بردارید. تا زمانی که متفاوت‌تر از قبل و متفاوت‌تر از دیگران فکر و عمل نکنید، نتیجه متفاوتی نخواهید گرفت. حتی دانستن یک نکته خاص و کلیدی ممکن است در یک کارزار کاریابی برای شما راه‌گشا شود و گوی رقابت را از سایرین بربایید. برای دانستن این نکات باید اقدام کنید تا نتیجه آن را ببینید.  یادگیری محتوای صوتی و تصویری این بسته آموزشی استثنایی که در هر زمان و هر مکان با هر وسیله دیجیتالی قابل استفاده است می‌تواند شما را در راه استخدام در کار دلخواه خودتان موفق‌تر نماید.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

دانستن “راز شکار کار و استخدام” برای چه کسانی لازم است:

تهیه و استفاده از این پکیج برای هر کسی که می‌خواهد از معدود فرصت‌های کار در ایران زودتر و بهتر از بقیه استفاده کند ضروری است. با هر تحصیلات و هر جنسیت و از هر شهر ایران، مطمئن باشید با استفاده از محتوای بی‌نظیر این پکیج، روحیه‌ای ویژه خواهید گرفت و درهای موفقیت در یافتن کار مناسب و انگیزه بیشتر از قبل به روی شما باز خواهد گردید. این آموزش‌ها هم‌چنین برای همه کسانی که در حال حاضر دارای کار و شغل هستند، ولی از کار خود راضی نیستند نیز بسیار مفید است تا شیوه آمادگی لازم برای تغییر شغل به موردی دلخواه‌تر و بهتر را یاد بگیرند و اقدام نمایند.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

یک نکته مهم:

شما با خرید این بسته برای همیشه به آپدیت‌ها و موارد اضافه شده بعدی به آن به رایگان دسترسی خواهید داشت.

محتوای پکیج و تفاوت آن با آن‌چه شاید قبلاً دیده‌اید:

این پکیج شامل فایل‌های کاملاً اختصاصی صوتی است که در آن‌ها به شکل یک روایت جذاب با محوریت شکار، به روند یافتن کار مناسب در ۴ بخش کاربردی پرداخته شده است.

مواردی که در این پکیج مطرح شده‌اند، با این شکل ویژه در ارائه محتوای کاربردی و خودمانی، در هیچ کتاب و سایت اینترنتی و دوره رسمی، توسط هیچ شخصی گفته نشده و از این نظر کاملاً انحصاری و اختصاصی است. محتوای مطرح شده کاملاً متناسب با جامعه، فرهنگ و فضای واقعی کسب و کار و استخدام در شرکت‌های ایرانی است.

برخلاف برخی کتب الکترونیک که در برخی سایت‌های استخدامی به صورت گردآوری شده از منابع خارجی و ترجمه‌ای آماده شده و مطالبی را بیان کرده‌اند که به درد کاربر و متقاضی کار ایرانی نمی‌خورد، این بسته آموزشی کاملاً حاصل تجربیات مدرس در فضای کسب و کار ایران است و هر نکته مطرح شده در آن می‌تواند برای شما گامی ویژه برای رسیدن به کار دلخواه‌تان باشد.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

آشنایی با مدرس:

 مهندس «خلیل رضوی»، بر اساس حداقل ۲۰ سال فعالیت در حوزه کسب و کارهای سنتی آفلاین و تحت وب آنلاین این آموزش را برای شما آماده‌ کرده‌اند.

ایشان به عنوان یکی از معدود اشخاصی که هم به صورت دانشگاهی در حوزه کارآفرینی تحصیل کرده و جزو اولین فارغ‌التحصیلان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بوده و پایان‌نامه ایشان به عنوان یکی از اولین پایان‌نامه‌های ایرانی در حوزه استارت‌آپ مطرح است، هم به عنوان فردی که از سال ۱۳۸۰ دارای وب‌سایت اینترنتی بوده و هم‌زمان در حوزه سنتی نیز کار کردند و در این مدت ده‌ها سایت و کسب و کار اینترنتی و غیر اینترنتی را تاسیس و اداره کرده‌اند، هم به عنوان فردی که در کنار این فعالیت‌های علمی و عملی، بیش از ۴۸ عنوان کتاب کاربردی در حوزه کامپیوتر (از جمله مجموعه ۳ جلدی پرفروش «کامپیوتر برای همه» با بیش از ۱۲۰۰ صفحه)، و مدیریت کسب و کار و موفقیت فردی، تالیف و ترجمه کرده و سال‌ها در امر تدریس کارآفرینی در دانشگاه‌های مختلف فعالیت داشتند، و … یکی از خاص‌ترین افراد فعال در این حوزه هستند. به عنوان آخرین فعالیت رسمی استارت‌آپی، ایشان هم‌اکنون متفاوت‌ترین و کامل‌ترین بازار مجازی و شبکه اجتماعی خرید و فروش و کسب و کار در وب را در حال نهایی‌سازی دارند که به زودی معرفی خواهد شد.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

درباره ی خلیل رضوی

خلیل رضوی هستم. عاشق نوشتن، مطالعه و تدریس. عاشق کارآفرینی و اینترنت. از اولین فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران و دارای مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی. نویسنده، مترجم و ویراستار بیش از 70عنوان کتاب در حوزه کسب و کار. مدرس و مشاور کسب و کارهای آفلاین و آنلاین و ...

همچنین ببینید

۲۴ راه برای شبکه‌سازی موثر

رابطه ساختن و شبکه ارتباطات همان چیزی است که بیشتر ما در کسب وکارمان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *