آموزش وردپرس
خانه > محصولات اختصاصی > فایل‌های ویدیویی > شکار کار و راز استخدام شدن در ایران

شکار کار و راز استخدام شدن در ایران

استخدام! آرزوی بیش از ۱۰ میلیون جوان ایرانی است!

صدها سایت و کانال و اپلیکیشن برای معرفی روزانه آگهی‌های استخدام ایجاد شده و هر کدام در هر روز صدها آگهی را منتشر می‌کنند! میلیون‌ها جوان ایرانی با داشتن مدارک تحصیلی بالای دانشگاهی سردرگم این آشفته بازار هستند و برای رسیدن به کاری و درآمدی تلاش می‌کنند. اما …

اما برای دست یافتن به کار مناسب، مرور روزانه آگهی‌ها و تماس و ارسال ایمیل به این شرکت و آن شرکت و گاهی حضور در یک مصاحبه ناموفق علاج کار نیست. برای رسیدن به کار دلخواه، که در این بازار شلوغ و پررقیب، اصطلاح “شکار کار” بهترین تعبیر برای آن است، باید متفاوت عمل کرد. در ایران ۱۳۹۶ برای شکار کار و به چنگ آوردن آن از دست رقیبان پرشمار، شگردهایی وجود دارد که با دانستن آن‌ها، احتمال موفقیت شما در پیدا کردن کار مناسب و شروع عملی همکاری شما در کسب و کار مناسب، ده‌ها و صدها برابر افزایش می‌یابد.

برای آشنایی با محتوای این دوره، ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

چرا استخدام نمی‌شوم؟

همه می‌دانیم که در ایران امروز، کار و فرصت کاری کم است. رکود اقتصادی است و حقوق‌ها کفاف مخارج را نمی‌دهد. اما آیا چون این مشکلات هست، باید از زندگی و امید به آینده دست کشید و ماتم گرفت!؟ در همین اقتصاد رکودزده، شرکت‌های زیادی هستند که در بهترین وضعیت قرار دارند و در همین کمبود ‌کار، جوانانی هستند که بهترین کارها را دارند و بهترین حقوق‌ها را می‌گیرند. پس تفاوت در چیست؟

تفاوت در این است که برای موفقیت در هر امری، رازها و شگردهایی وجود دارد که بیشتر مردم از آن بی‌خبر هستند و البته نمی‌دانند که بی‌خبر هستند! دانستن این نکته‌های کاربردی می‌تواند شما را از بسیاری از رقبا پیش بیندازد. برای دانستن هر تجربه و ترفندی باید وقت و هزینه گذاشت و از برخی دلخوشی‌های موقت دیگر گذشت تا شادی و آرامش بلندمدتی برای خود فراهم کرد.

راز استخدام سریع‌تر و بهتر چیست؟

اگر به دنبال یافتن شغل مناسب هستید و اگر ادعا دارید که دارید حیف می‌شوید، باید قدمی متفاوت بردارید. تا زمانی که متفاوت‌تر از قبل و متفاوت‌تر از دیگران فکر و عمل نکنید، نتیجه متفاوتی نخواهید گرفت. حتی دانستن یک نکته خاص و کلیدی ممکن است در یک کارزار کاریابی برای شما راه‌گشا شود و گوی رقابت را از سایرین بربایید. برای دانستن این نکات باید اقدام کنید تا نتیجه آن را ببینید.  یادگیری محتوای صوتی و تصویری این بسته آموزشی استثنایی که در هر زمان و هر مکان با هر وسیله دیجیتالی قابل استفاده است می‌تواند شما را در راه استخدام در کار دلخواه خودتان موفق‌تر نماید.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

دانستن “راز شکار کار و استخدام” برای چه کسانی لازم است:

تهیه و استفاده از این پکیج برای هر کسی که می‌خواهد از معدود فرصت‌های کار در ایران زودتر و بهتر از بقیه استفاده کند ضروری است. با هر تحصیلات و هر جنسیت و از هر شهر ایران، مطمئن باشید با استفاده از محتوای بی‌نظیر این پکیج، روحیه‌ای ویژه خواهید گرفت و درهای موفقیت در یافتن کار مناسب و انگیزه بیشتر از قبل به روی شما باز خواهد گردید. این آموزش‌ها هم‌چنین برای همه کسانی که در حال حاضر دارای کار و شغل هستند، ولی از کار خود راضی نیستند نیز بسیار مفید است تا شیوه آمادگی لازم برای تغییر شغل به موردی دلخواه‌تر و بهتر را یاد بگیرند و اقدام نمایند.

تخفیف‌ و هدایای ویژه برای شما:

دوره آموزشی “راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با هزینه ناچیز ۹۹ هزار تومان عرضه شده است، با این حال اگر سریع‌تر تصمیم بگیرید و اقدام کنید، هدایای زیر برای شما در نظر گرفته شده است …

۱ – پنجاه درصد ۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان تابستان ۹۶

برای کسانی که تا پایان شهریور ۹۶ نسبت به خرید این پکیج اقدام کنند بیش از ۵۰% تخفیف یعنی۵۰ هزار تومان تخفیف ویژه در نظر گرفته است و این دوستان می‌توانند فقط و فقط با پرداخت ۴۹ هزار تومان این بسته آموزشی بسیار ارزشمند را تهیه نمایند. بعد از این تاریخ، این پکیج با قیمت اصلی ۹۹ هزار تومان عرضه خواهد گردید.

۲ – هدیه یک کتاب ۳۵ هزار تومانی، رایگان فقط برای ۲۵۰ نفر اول

برای ۲۵۰ نفر اول که می‌خواهند در زمان مراجعه به شرکت‌ها برای شکار فرصت‌های شغلی، حرفی برای گفتن داشته باشند و حاضرند کمی بیشتر برای اعتبار و آینده خود هزینه کنند، بسته آموزشی شکار کار همراه با یک جلد از چاپ ۱۱ یازدهم کتاب بسیار نفیس “کامپیوتر برای همه” که قیمت روی جلد آن ۳۵ هزار تومان است تقدیم شما می‌شود.

 یعنی:

اگر عجله کنید و جزو ۲۵۰ نفر اول باشید شما با پرداخت فقط و فقط ۴۹ هزار تومان، هم به محتوای دوره شکار کار (به ارزش ۹۹ هزار تومان) دسترسی می‌یابید و هم یک کتاب ۳۵ هزار تومانی را با ارسال رایگان به سراسر کشور تصاحب می‌کنید! یعنی بیش از ۸۶ هزار تومان معادل بیش از ۶۶% تخفیف در کل. فایل‌های آموزشی دوره شکار کار قابل دانلود فوری هستند و کتاب نیز با ارسال رایگان با پست سفارشی در آدرس خریدار تقدیم خواهد شد.

این کتاب بسیار ضروری برای کاریابی و استخدام شدن، نوشته خود شخص مهندس “خلیل رضوی” می‌باشد که از سال ۱۳۸۲ به مدت بیش از ۱۴ سال است به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و کامل‌ترین کتاب‌های آموزش کامپیوتر به زبان ساده در ایران مطرح بوده و هست. در ویرایش سوم کتاب کامپیوتر برای همه در ۶۲۴ صفحه همراه با یک CD رایگان هر چه شما برای نشان دادن مهارت کامپیوتری و کار در هر شرکت و کسب و کار در زمینه استفاده از کامپیوتر نیاز دارید (از ویندوز و ورد و فتوشاپ تا اینترنت و اکسل و …) یک‌جا به زبان ساده و خودمانی، به صورت گام به گام و تصویری آموزش داده شده است. آموزش مطالبی که در این کتاب به صورت بسیار ساده می‌آموزید در آموزشگاه‌های سطح شهر بیش از ۹۰۰ هزار تومان هزینه دارد!

(برای آشنایی با فهرست مطالب این کتاب بسیار کاربردی و متفاوت و یا خرید اینترنتی فقط این کتاب، این صفحه را ببینید.)

دقت کنید که تعداد این کتاب محدود است و فقط برای ۲۵۰ خریدار اول ارسال خواهد گردید و بعد، این آپشن حذف خواهد شد.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

یک نکته مهم:

شما با خرید این بسته برای همیشه به آپدیت‌ها و موارد اضافه شده بعدی به آن به رایگان دسترسی خواهید داشت.

محتوای پکیج و تفاوت آن با آن‌چه شاید قبلاً دیده‌اید:

این پکیج شامل فایل‌های کاملاً اختصاصی صوتی است که در آن‌ها به شکل یک روایت جذاب با محوریت شکار، به روند یافتن کار مناسب در ۴ بخش کاربردی پرداخته شده است.

مواردی که در این پکیج مطرح شده‌اند، با این شکل ویژه در ارائه محتوای کاربردی و خودمانی، در هیچ کتاب و سایت اینترنتی و دوره رسمی، توسط هیچ شخصی گفته نشده و از این نظر کاملاً انحصاری و اختصاصی است. محتوای مطرح شده کاملاً متناسب با جامعه، فرهنگ و فضای واقعی کسب و کار و استخدام در شرکت‌های ایرانی است.

برخلاف برخی کتب الکترونیک که در برخی سایت‌های استخدامی به صورت گردآوری شده از منابع خارجی و ترجمه‌ای آماده شده و مطالبی را بیان کرده‌اند که به درد کاربر و متقاضی کار ایرانی نمی‌خورد، این بسته آموزشی کاملاً حاصل تجربیات مدرس در فضای کسب و کار ایران است و هر نکته مطرح شده در آن می‌تواند برای شما گامی ویژه برای رسیدن به کار دلخواه‌تان باشد.

دقت کنید که:

پرداخت ۴۹ هزار تومان برای تهیه بسته “راز شکار کار و استخدام در ایران” + کتاب کامپیوتر برای همه، در مقابل شگردها و آموزش‌های با ارزش فراوان که از این دو منبع کسب خواهید کرد بسیار ناچیز است. چرا که حتی اگر یک مورد مطرح شده در این پکیج را به کار ببندید و برای شما اثرگذار باشد، کار دلخواه خود را می‌یابید و مطمئن باشید ده‌ها و صدها برابر هزینه فوق، درآمد کسب خواهید کرد. ضمن آن‌که با استفاده از کتاب «کامپیوتر برای همه» که با بیش از  ۴۰ درصد تخفیف تقدیم شما می‌شود، بیش از ۹۰۰ هزار تومان مطالب آموزشی اختصاصی در زمینه‌های کاربردی مورد تقاضای شرکت‌ها از شما برای کار با کامپیوتر را به آسانی یاد خواهید گرفت.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

آشنایی با مدرس:

 مهندس «خلیل رضوی»، بر اساس حداقل ۲۰ سال فعالیت در حوزه کسب و کارهای سنتی آفلاین و تحت وب آنلاین این آموزش را برای شما آماده‌ کرده‌اند.

ایشان به عنوان یکی از معدود اشخاصی که هم به صورت دانشگاهی در حوزه کارآفرینی تحصیل کرده و جزو اولین فارغ‌التحصیلان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بوده و پایان‌نامه ایشان به عنوان یکی از اولین پایان‌نامه‌های ایرانی در حوزه استارت‌آپ مطرح است، هم به عنوان فردی که از سال ۱۳۸۰ دارای وب‌سایت اینترنتی بوده و هم‌زمان در حوزه سنتی نیز کار کردند و در این مدت ده‌ها سایت و کسب و کار اینترنتی و غیر اینترنتی را تاسیس و اداره کرده‌اند، هم به عنوان فردی که در کنار این فعالیت‌های علمی و عملی، بیش از ۴۸ عنوان کتاب کاربردی در حوزه کامپیوتر (از جمله مجموعه ۳ جلدی پرفروش «کامپیوتر برای همه» با بیش از ۱۲۰۰ صفحه)، و مدیریت کسب و کار و موفقیت فردی، تالیف و ترجمه کرده و سال‌ها در امر تدریس کارآفرینی در دانشگاه‌های مختلف فعالیت داشتند، و … یکی از خاص‌ترین افراد فعال در این حوزه هستند. به عنوان آخرین فعالیت رسمی استارت‌آپی، ایشان هم‌اکنون متفاوت‌ترین و کامل‌ترین بازار مجازی و شبکه اجتماعی خرید و فروش و کسب و کار در وب را در حال نهایی‌سازی دارند که به زودی معرفی خواهد شد.

اقدامی ارزش‌مند:

سرمایه‌گذاری و تهیه آموزش استثنایی راز شکار کار و استخدام شدن در ایران” با تخفیف ویژه

برای خریداران:

لطفا پس از پرداخت و تکمیل خرید، با همان ایمیلی که ثبت‌‌نام کردید، ایمیلی به نشانی web@karestan.info بفرستید یا در تلگرام به آی‌دی @khalilrazavi پیام بدین و نشانی پستی خودتان را به طور دقیق و کامل بفرمایید تا کتاب هدیه برایتان ارسال شود.

درباره ی خلیل رضوی

خلیل رضوی هستم. عاشق نوشتن، مطالعه و تدریس. عاشق کارآفرینی و اینترنت. از اولین فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران و دارای مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی. نویسنده، مترجم و ویراستار بیش از 70عنوان کتاب در حوزه کسب و کار. مدرس و مشاور کسب و کارهای آفلاین و آنلاین و ...

همچنین ببینید

۲۴ راه برای شبکه‌سازی موثر

رابطه ساختن و شبکه ارتباطات همان چیزی است که بیشتر ما در کسب وکارمان به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *