آموزش وردپرس
خانه > امور مالی کسب و کار > چگونه درآمد خود را در یک سال ۴ برابر بکنید

چگونه درآمد خود را در یک سال ۴ برابر بکنید

 

اگر می‌خواهید درآمد خود را در مدت کوتاه ۴ برابر و بیشتر بکنید درست آمده‌اید.

شما می‌توانید به دلخواه، ویدیو یا صوت یا متن معرفی این دوره را در ادامه ببینید:

ویدیوی معرفی:

 

صوت معرفی:

 

متن معرفی:

دوست من سلام؛ من خلیل رضوی هستم، کارشناس ارشد کارآفرینی و مدیریت و مشاور کسب و کارهای آفلاین و آنلاین.

دوست من، آیا تا به حال از خودت پرسیده‌­ای که چه کاری می‌­توانی انجام بدهی که در ۱ سال درآمدی را که الان داری حداقل ۴ برابر بشود؟ سؤالی که شاید خیلی از اشخاص از خودشان بکنند، منتها این که پاسخ چیست، مقداری کار می­‌خواهد و برای هر کسی احتمالاً این پاسخ روشن نباشد.

در هر شغلی و در هر جایی که هستید، یک سری کارها و راه‌­هایی است که شما باید آن­‌ها را انجام بدهید، تا درآمد خودتان را یعنی آن چیزی که الان دارید حداقل ۴ یا ۵ برابر بکنید، آن هم حداکثر در بازه­‌ی یک‌ساله و نهایتاً یک‌ونیم ساله.

۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان دی‌ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول بهمن، این پکیج با قیمت ۱۹۹هزار تومان ارائه خواهد شد

‌‌دوست من، چه باور داشته باشی و چه نداشته باشی، امروزه، عصر عصرِ شگفتی­‌ها و اصطلاحاً درآمدهای شگفت‌­انگیز است. عصری است که هر کسی می­‌تواند با کمی خلاقیت و انگیزه در انجام کارها با شیوه­ی خلاقانه با یک سری راز و رمزهایی که در ادامه خدمت‌­تان عرض می­‌کنم به درآمدهایی برسد که در گذشته و با کسب و کارها و روال­‌های گذشته به هیچ عنوان ممکن نبود.

امروزه فرصت­‌های زیادی است که یک مقدار کنجکاوی می­‌خواهد تا آن فرصت­‌ها را ببینید، فرصت­‌های کشف‌نشده­‌ی فراوانی که اگر کسی زرنگ باشد و بتواند آن فرصت را ببیند می­‌تواند خیلی راحت درآمد خودش را در مدت خیلی کم چندین برابر بکند. راه­‌هایی که من در ادامه عرض خواهم کرد، شیوه‌­های خیلی ساده­ و شدنی‌ای هستند که فقط کمی جسارت و جدیت می­‌خواهد تا شما بتوانید با اجرای این روش­‌ها به درآمدهایی برسید که اصطلاحاً پایدار باشد و برای همیشه باشد و نکته­‌ی مهم این که درآمدهایی باشند که بدون حضور شما هم پایدار و ادامه­دار باشد.

من در دامه عرض خواهم کرد که یکی از مهم­‌ترین روش‌­ها و استراتژی‌­ها برای چند برابر کردن یک کسب و کار و درآمد این است که آن کسب و کار مستقل از شما باشد. روش­‌هایی که من در ادامه عرض می­‌کنم، روش‌های کاملاً قانونی و حرفه‌­ای و کاملا ً مدرن است و بدون این که کم­ترین هزینه­‌ای برای شما ایجاد کند، با کمی خلاقیت و نوآوری و در کم­ترین زمان با کم­ترین دردسر می­‌تواند درآمد شما را چند برابر بکند.

۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان دی ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول بهمن، این پکیج با قیمت ۱۹۹ هزار تومان ارائه خواهد شد

‌‌مطالبی که من در این دوره خدمت شما عرض می­‌کنم، فقط وقتی جواب خواهد داد که شما جسارت و جربزه‌­ی انجام کارهای جدید و خلاقانه و متفاوت را داشته باشید. فقط کسانی می‌­توانند به درآمدهای چندین برابر در مدت خیلی کم برسند که به طور سنتی و با روش‌های قدیمی فکر نکنند. من روش‌­های جدید را به شما عرض می­‌کنم.

راه­هایی که من در این بسته‌­ی آموزشی خدمت شما عرض خواهم کرد مواردی هستند که در ایران قابل پیاده‌­سازی هستند و به صورت خیلی ساده و به صورت گام ­به گام “برای همه” توضیح می­‌دهم. این جمله­ی برای همه، تکنیک و روشی است که من در همه‌­ی کتاب­‌های خودم که حداقل ۴۴ عنوان کتاب شده است و حداقل ۲۲ سال فعالیت کسب و کاری و مشاوره و مدیریتی که داشته­‌ام، همه‌­اش را رعایت کرده­ام.

پس مطالبی را که عرض می­‌کنم را خوب دقت داشته باشید. نکته­‌ی مهم این است که مطالبی را که من عرض می­‌کنم به هیچ عنوان به این که چگونه در تلگرام یا اینستاگرام تبلیغات بدهید، چگونه از تلگرام پول دربیاورید و آگهی­‌ها و تبلیغات و روش‌­های محدود و غیر خلاقانه از دید من که این روزها زیاد روی آن مانور می­‌شود، هیچ ارتباطی ندارد. من روش‌­هایی را خدمت شما عرض می­‌کنم که مستقل از این‌­ها هستند.

هم‌چنین مطالبی را که من عرض می­‌کنم، به هیچ عنوان روان‌شناسی محض نیستند. من قبلاً دیده­‌ام و شما هم احتمالاً دیده و شنیده‌­اید که در برخی دوره­‌ها و آموزش­‌ها صرفاً مباحث روان‌شناسی بحث می­‌شود. مانند این که: قانون جذب چیست، قانون باور چیست، کارها و اصطلاحات روان‌شناسی محض که هر چند از دید من لازم هستند، ولی به هیچ عنوان برای کسب و کار شما و این که شما بتوانید درآمدهای خودتان را چند برابر بکنید و کسب و کارتان را توسعه بدهید، این مباحث روان‌شناسی صرف و محض به هیچ عنوان کافی نیستند. مباحثی را هم که من در ادامه خدمت‌­تان عرض خواهم کرد، حداقل ارتباط را با بحث­‌های روان‌شناسی دارند. من بیشتر صحبت­‌هایم عملی و عملیاتی است و واقعیت­‌هایی است که در دنیای کسب و کار شما با آن­‌ها سر و کار خواهید داشت.

۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان دی ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول بهمن، این پکیج با قیمت ۱۹۹هزار تومان ارائه خواهد شد

‌و نهایتاً این که من این دوره را با اطمینان خدمت شما معرفی کرده‌ام و همراه شما هستم. اگر انشاءالله دوره تا آخرش گوش داده و استفاده کردید و کنجکاو بودید که روش اختصاصی چند برابر کردن درآمد و فرصت‌های مربوط به کسب و کار خودتان را اختصاصاً داشته باشید و بدانید، آن موقع است که می‌­توانید از بنده کمک­‌های بیشتری بگیرید و من با اطمینان شما را در راهی که هستید و کسب و کارتان همراهی خواهم کرد.

این بسته­‌ی آموزشی را دانلود و استفاده بکنید و مطمئن باشید که روش‌­های خاص و جالبی برای کسب و کار شما مطرح شده است که می‌تواند درآمد شما را ۴ برابر و بیشتر بکند، در مدت زمان بسیار ناچیز. امیدوارم از این بسته‌­ی آموزشی نهایت استفاده را ببرید و هر سؤالی هم که داشتید بعد از تهیه­‌ی بسته من در خدمت شما هستم و پاسخ‌گوی شما خواهم بود. موفق و مؤید باشید.

 

۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان دی ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول بهمن، این پکیج با قیمت ۱۹۹هزار تومان ارائه خواهد شد

‌‌

برخی تجربیات مدرس این دوره:

پکیج «چگونه درآمد خود را در یک سال ۴ برابر بکنید» شامل نکات بسیار ارزشمندی است که شخص مدرس آن: مهندس «خلیل رضوی»، بر اساس حداقل ۲۰ سال فعالیت در حوزه کسب و کارهای وب و فناوری‌های جدید انتخاب و بیان کرده‌اند.

خلاصه برخی از تجارب ایشان عبارتند از:

بنیان‌گذار اولین شبکه اجتماعی خرید و فروش در جهان با نام بیزیکت

تالیف، ترجمه و ویراستاری بیش از ۷۰ عنوان کتاب در حوزه کسب و کار

خالق مجموعه کتاب‌های “برای همه” با زبانی ساده و با ده‌ها نوبت چاپ

راه‌اندازی بیش از ۱۵ کسب و کار الکترونیک موفق از سال ۱۳۸۰ تاکنون

راه‌اندازی بیش از ۱۲ کسب و کار آفلاین رسمی و معتبر در این فاصله

موسس و مدیر انتشارات کهکشان دانش با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان

موسس و مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت کاریار کسب و کار ایرانیان

مشاوره راه‌اندازی و توسعه برای ده‌ها کسب و کار در حوزه‌های مختلف

تدریس و اجرای صده‌ها ساعت سمینار و کارگاه کسب و کار و موفقیت

تولید ده‌ها ساعت آموزش صوتی و تصویری رایگان موفقیت در زندگی

و …. برای دیدن رزومه کامل و لیست کتب ایشان این‌جا کلیک کنید

۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان دی ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول بهمن، این پکیج با قیمت ۱۹۹هزار تومان ارائه خواهد شد

دقت کنید که:

پرداخت این مبلغ برای تهیه این بسته بی‌نظیر، در مقابل نکات و آموزش‌های با ارزش فراوان که در این بسته آموزشی کسب خواهید کرد بسیار ناچیز است. چرا که حتی اگر یک مورد مطرح شده در این پکیج را به کار ببندید و برای شما اثرگذار باشد، مطمئن باشید ده‌ها و صدها برابر هزینه فوق را صرفه‌جویی خواهید کرد، و بالاتر از ضرر مالی، از ضرر روحی و اتلاف زمان ناشی از اتفاق افتادن این خطرات در امان خواهید ماند. مواردی را که در این بسته یاد می‌گیرید مطمئناً روزی به دردتان می‌خورد و اگر آن‌ها را ندانید یا جدی نگیرید، مطمئناً روزی خواهید گفت: کاش کسی این موارد را به من گفته بود!

 

نکته مهم:

شما با خرید این بسته، برای همیشه به آپدیت‌ها و موارد اضافه شده بعدی به آن به رایگان دسترسی خواهید داشت.

۵۰% تخفیف ویژه فقط تا پایان دی ماه

از فرصت استفاده نمایید. از اول بهمن، این پکیج با قیمت ۱۹۹هزار تومان ارائه خواهد شد

درباره ی خلیل رضوی

خلیل رضوی هستم. عاشق نوشتن، مطالعه و تدریس. عاشق کارآفرینی و اینترنت. از اولین فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران و دارای مدرک MBA از سازمان مدیریت صنعتی. نویسنده، مترجم و ویراستار بیش از 70عنوان کتاب در حوزه کسب و کار. مدرس و مشاور کسب و کارهای آفلاین و آنلاین و ...

همچنین ببینید

۲۴ راه برای شبکه‌سازی موثر

رابطه ساختن و شبکه ارتباطات همان چیزی است که بیشتر ما در کسب وکارمان به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *